نتایج جستجو برای عبارت :

معلق، تنها، بی‌اثر

طرز تهیه ژله معلق مجلسی
ژله معلق مجلسی دسری شکیل و خوشمزه هست و طرز تهیه آن نیز بسیار آسان است.برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع ژله ، از سایت مجله آشپزی کوک مستر مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.امروز به آموزش این ژله می پردازیم .با ما همراه باشید.
مواد لازم:
ژله آلوورا یک بستهژله بلوبری یک بستهژله تمشک یک بستهآب جوشآب سردشیر
ژله معلق مجلسی
ادامه مطلب
قدرت سیل را جدی بگیریم حتی سی سانتیمتر!
سی سانتیمتر آب گل آلود قادر است یک خودرو سواری سبک را معلق کرده و از مسیر خود منحرف کند. همچنین میتواند یک صندلی ریاست به محکمی استاندار را معلق کرده و کسی در حد " مناف هاشمی " را کله پا کند!
کتاب معلقمسعود کاظمی

با رفتنت بانوی من جز مرگ مرهم نیستچون زندگی بی تو برایم جز جهنم نیستدر روز تنها سایه ام را دارم و تنهامشب ها کمی تنهاترم، چون سایه ای هم نیستمردی که با تو شوق عمری زندگی را داشتدیگر برای زندگی کردن مصمم نیستگفتند هرگز کوه ها از هم نمی پاشندآن قدرهای هم شانه های مرد محکم نیستعمری پی یک فرصتی بودم برای عشقاما همیشه فرصت خوبی فراهم نیست.

برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین
‌عشق من، این‌روزها حال بی‌جاذبه‌ بودن دارم، حسِ معلق بودنی حاصلِ تعلق. و این غمگین یا متنفرم نمی‌کند، در درکِ معنایش این‌که این بی‌قراری بی‌ایمانی نیست. قرار، هر روز، مثل ماهی از دستم سُر می‌خورَد. انگار با من بازی داشته باشد هروقت شانه عریانش را پشت دیوار اتاقم می‌بینم، لحظه‌ای بعد غیب شده است. می‌دانم آن روز که چشمانم، دیگر، در جست‌و‌جویش دودو نخواهد زد، پیدایش خواهد شد، قرار. شاید آن‌روز هم را ببینیم و ای‌کاش آن روز چشمان تو هم
‌عشق من، این‌روزها حال بی‌جاذبه‌ بودن دارم، حسِ معلق بودنی حاصلِ تعلق. و این غمگین یا متنفرم نمی‌کند، در درکِ معنایش این‌که این بی‌قراری بی‌ایمانی نیست. قرار، هر روز، مثل ماهی از دستم سُر می‌خورَد. انگار با من بازی داشته باشد هروقت شانه عریانش را پشت دیوار اتاقم می‌بینم، لحظه‌ای بعد غیب شده است. می‌دانم آن روز که چشمانم، دیگر، در جست‌و‌جویش دودو نخواهد زد، پیدایش خواهد شد، قرار. شاید آن‌روز هم را ببینیم و ای‌کاش آن روز چشمان تو هم
گرافن های معلق
حرکت چرخشی گرافن پودر شده که در الکل معلق شده است، جایزه اصلی را در رقابت های عکاسی علمی در سال 2017 در شورای تحقیقات مهندسی و علوم فیزیکی دریافت کرد.این شورا جوایز را در 5 دسته اعطا کرد: یافتن و اکتشاف کردن،تجهیزات و امکانات افراد و مهارت ها نوآوری و عجیب و شگفت انگیز به معنای برجسته کردن لحظات تحقیقات علمی است که معمولا توجهی به آن ها نمیشود. عکس های برنده شامل تصاویری از فرآیندهای میکروسکوپ ظریف، یک چشم انداز شگفت انگیز  و یک
اجاره داربست های معلق
اجاره داربست‌های معلق معمولا از این نوع به طور عمده برای نقاشی، تعمیرات، شستشو و... استفاده میکنند. در این نوع  اجاره داربست معلق،  طرز استفاده آن به این صورت است که با استفاده از طناب و یا زنجیر، بستر کار از سقف به حالت آویزان قرار می‌گیرد و به اینصورت می‌توان آن را روی سطح مورد نظر بالا یا پایین حرکت داد.
دفتر و کارگاه تهران :تهران، بازار آهن شادآباد – مجتمع گلستان – بلوک 11 – پلاک 136تلفن ثابت: 66222277-021تلفن همراه: 09125445730

تنها نشدم. خسته هم کلاً نبودم. فقط زیر چند خروار دلتنگی گیر افتادم. فکر کردم. مهستی گوش دادم. فکر کنم نتیجه داد. شایدم بدتر شد. باید یه تایمی بذارم برای تخلیه شدن از این انبوه فکر. امروز هومان حرف قشنگی زد: انقد سرمون شلوغه و بدبختیم که وقت به‌گا رفتن هم نداریم.
سلام
امروز میخوایم اطلاعات مفید حقوقی در اختیار شما بگذاریم .
و با معرفی برخی سایت مهم مشکلات حقوقی شما را حل کنیم .
مراجع غیر قضایی و فلسفه تشکیل آنها
تعریف عقد معلق و عقد منجز 
مراجع غیر قضایی 
تعریف عقد معلق
سایتی در مورد مراجع غیر قضایی
تعریف عقد منجز 
اطلاعاتی در مورد وظایف مراجع غیر قضایی
تفاوت عقد معلق و عقد منجز 
وظایف مراجع قضایی چیست
اطلاعاتی در مورد عقد معلق و عقد منجز 
مراجع شبه قضایی
سایتی در مورد تعریف عقد معلق و عقد منجز 
مرا

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از احداث پل معلق شهرستان پلدختر خبر داد.
به گزارش ایرنا سید امین قاسمی روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی سیل اخیر شهرستان پلدختر که خسارات زیادی به این شهر وارد کرد موضوع توسعه زیرساخت ها در دستور کار دولت قرار گرفته است.
وی اظهار داشت:به همین منظور طراحی و ساخت پل معلق پلدختر به عنوان یک جاذبه گردشگری تفریحی انجام می شود.
قاسمی بیان کرد: پل معلق پلدختر در محل ورودی شهر و حد ف
کارورزی قضاوت معلق بودن بین شاکی- متهم-وکیل  و قاضی بودنه!یکی از معلق بودن ها که گاهی عادی میشی گاهی قاضی با نگهبان دم درب هست! یعنی با عوض شدن ترکیب سرباز ها باید توضیح بدی که چرا گوشی تحویل نمیدی!؟ البته حق هم دارند بالاخره مامورند و معذور* که کسی با گوشی وارد نشه!نمیشه گوشی هم تحویل به سرباز ها داد خصوصا روز های اول کاروزی که خب خانواده احتمالا زنگ و پیام بدند خیلی زشته بگی تحویل نگهبانی دادم!یکی دیگه از این معلق بودن ها  پیش مردمی که میان د
عقد منجز:برابر ماده 189 قانون مدنی عقد منجز عقدی است که تأثیر آن بر حسب انشاء موقوف به امر دیگری نباشد. می دانیم که هر عقدی دارای آثاری است که طرفین برای بدست آوردن آن اثار به انعقاد عقد اقدام می نمایند. مثلاً عقد بیع موجب انتقال مالکیت مورد معامله به خریدار و انتقال مالکیت ثمن به فروشنده می گردد که در عقد منجز پس از تمام شدن عقد فروشنده مالک ثمن و خریدار مالک مبیع می گردد.عقد معلق:از مفهوم ماده 189 معلوم می شود که عقد معلق عقدی است که تأثیر آن ب
1- خیلی خوب که اگر دنبال جایی برای پیک نیک هستید و رسیدید به منطقه ی مورد نظر و حالا باید جای نشستن رو مشخص کنید، اگر دو تا یا چندتا ماشین هستید از هم جدا بشید و بجای اینکه همه پشت سر اولی راه بیفتن و اولی با فشار ناشی از اینکه بقیه دنبالشن نتونه جایی که از نظر خودش مناسبه انتخاب کنه و تلاش کنه هرچه سریع تر جایی پیدا بشه، ماشین ها از هم جدا شوند و هر کدام جداگانه دنبال جا بگردند. (بلاغلار نیر و پل معلق مشکین شهر)
2-حیف شد پل معلق مشکین‌شهر رو نرفتی
1- خیلی خوب که اگر دنبال جایی برای پیک نیک هستید و رسیدید به منطقه ی مورد نظر و حالا باید جای نشستن رو مشخص کنید، اگر دو تا یا چندتا ماشین هستید از هم جدا بشید و بجای اینکه همه پشت سر اولی راه بیفتن و اولی با فشار ناشی از اینکه بقیه دنبالشن نتونه جایی که از نظر خودش مناسبه انتخاب کنه و تلاش کنه هرچه سریع تر جایی پیدا بشه، ماشین ها از هم جدا شوند و هر کدام جداگانه دنبال جا بگردند. (بلاغلار نیر و پل معلق مشکین شهر)
2-حیف شد پل معلق مشکین‌شهر رو نرفتی
خرید ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری 
قیمت : 38000 تومان
برند : Miscellaneous
خرید پستی ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری 
قیمت ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری ارزان , ریسه
شراب. خاطره. یادآوری. اندوهی منتشر در فضای لایتناهی. سیگار. مرزِ باریکِ حالِ خوب و حالِ بد. صدای مرضیه. من به این انباشتگی و فشار حافظه و خاطره عادت دارم. کلماتِ سلین. مرگ قسطی؛ "دوباره تنها شدیم، چه‌قدر همه چیز کند و سنگین و غمناک است". عرق. که زمستان جز زخم، برف هم دارد. راه رفتن بر روی آن مرزِ باریک. آسمانِ سیاه و زمینِ سفید. معلق بودن در آن فضای لایتناهی...
دراز کشیدم و به ستاره‌ای که بالای سرمه نگاه می‌کنم. دوتاست؟ یا فقط دارم تار می‌بینم..؟ نفرتم از آدم‌ها با این که باید بیش‌تر می‌شد یهو گم شد و احساس کردم دیگه از کسی بدم نمی‌آد. حتی شاید از خودم. هیچ حسی ندارم. یهو حس‌هام گم شدن و تهی شدم. به این فکر می‌کنم که چقد دلم می‌خواد با ستاره‌ای که درست روبروشم یکی بشم. یک لحظه. هزاران سال نوری. معلق. چقد قشنگه. فکر کنم تنها حسی که در این لحظه برام مونده همینه. یه حس مبهم که حتی خودم هم نمی‌دونم چیه.
CHA-N500AU
60350000 هزار تومان
مزایا: 1-جلوگیری از بیماری آمفیزیم ،برونشیت مزمن ،حساسیت وآسم
2-سلامتی ریه،گلو و اعضای تنفسی بدن
3-عدم آلودگی هوای محیط کار و زندگی
4-پاکیزگی هوای خانه ، محیط کار،.. در مقابل وارونگی هوا(اینورژن)
5-سلامتی چشم و قلب و... در مقابل ذرات معلق آلوده در هوا
6-داشتن پوستی شاداب
7-محافظت در برابر بیماری آنفولانزاوحذف N1H1 تا 99.99% ،حذف آلاینده (ذرات معلق)تا0.1 میکرون
8-تولید یون منفی جهت کم کردن استرس ، خواب آلودگی و خستگی با استفاده از کل
یه مدتیه که مغزم گزینشی عمل می‌کنه تویِ به یاد آوردن و به خاطر سپردن افراد و اتفاقات و این عجیبه وقتی که صبح یه چیزی می‌شنوم که عمیقا ناراحتم می‌کنه ولی تا یک ساعت بعدش حتی مضمون اون جمله رو هم یادم نمیاد، در حالی‌که هنوز ناراحتی‌شو حس می‌کنم. مغزم گزینشی عمل می‌کنه و من می‌ترسم. می‌ترسم که لا به لای این گزینشا، خودمو فراموش کنه و کم کم جا بذاره منو بین چیزایی که نمی‌خواستن منو یا من نمی‌خواستمشون. مثل اون چیزی که نوشته بود که فرد موقع ش
خرید ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری 

قیمت : 38000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری 

قیمت ریسه ال ای دی لامپی معلق در آب نفیس گالری 

تصاویر بیشتر

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید
مرحله اول : فیلتر الیافی 5 میکرون برای حذف شن و ماسه و گل و لای و حذف ذرات و حشرات بالای 5 میکرونمرحله دوم : فیلتر کربن فعال برای حذف کلر و گازهای شیمیایی معلق در آب و بعضی از فلزات سنگین محلول در آبمرحله سوم : فیلتر کربن بلاک برای حذف کامل کلر و گازهای معلق در آب و حذف ذرات بزرگتر از 5 میکرونمرحله چهارم : فیلتر ممبران برای حذف کلیه املاح ، سموم ، مواد شیمیایی ، عناصر خطرناک و سرطان زا محلول در آب و سبک سازی آبمرحله پنجم : فیلتر پست کربن جهت تصفیه نه
کلایمر  (یا داربست های معلق) سیستم های دسترسی به ارتفاع هستند که امکان کار در کل سطح ساختمان را با امنیت کامل فراهم می آورد.
معرفی دستگاه کلایمر 800
جایگزینی مناسب برای داربست
اولین فایده کلایمر https://klaymer.ir FIXATOR این است که آنها قابلیت سازگاری زیادی را ارائه می دهند. در واقع ، آنها می توانند کاملاً متناسب با نیازهای خاص هر ساختمان یا سایر ساخت و سازهای صنعتی باشند. چندین تکنسین می توانند همزمان در یک کلایمر کار کنند که این امکان را به شما می دهد ت
▪ فیلترهای سرامیکیئ برای حذف مواد معلق، باکتری ها و انگلهافیلترهای سرامیکی با منفذهای عبور آب حدود ۵/۰ میکرون، مانع عبور مواد معلق و کلیه انگلها و میکربها گردیده و با اطمینان کامل آلاینده های بیماری زای آب را حذف می نمایند. حتی آبهای آلوده و مشکوک پس از عبور از این صافی ها کاملا شفاف، بهداشتی و قابل شرب می گردند.تصفیه با فیلترهای سرامیکی تنها روش غیرشیمیایی میباشد که بدون نیاز به برق، آلودگی های میکربی آب را حذف می نماید. فیلترهای سرامیک م
ساده نباشیم، زود گول نخوریم، فکر کنیم توی حرف ها و رفتار های دیگران، حرف پشت رفتار ها رو پیدا کنیم، بعضی از دوستیا، پوچه...

+ گاهی احساس غرور میکنم
حس موفق بودن...
دوستان زیاد...
روابط اجتماعی خوب...
می گذرانم...
می گذرانم...
اما ناگهان
زیر پایم خالی است
معلق مانده ام در زمین و هوا
همه چیز تار است و نا پیدا
فریادم را 
نمی شنود کسی
اما...
اما صدایی می آید از دور دست ها
خوشحال میشوم
رو میکنم به صدا
شاید کسی به یاری ام می آید
اما این صدا، صدای من است
تکر
تحقیق در مورد بیودیزل
چکیده:
بیودیزل چیست؟
بیودیزل (منو اکلیل استر) یک سوخت گازوئیلی پاک است که از منابع طبیعی و قابل تجدید مانندروغن‌های گیاهی ساخته می‌شود. بیودیزل درست مانند گازوئیل نفت در موتورهای احتراقی کارمی‌کند و برای این کار اصولاً هیچگونه تغییر موتوری لازم نیست. بیودیزل، ظرفیت و دامنه کارگازوئیل را حفظ می‌کند.استفاده از بیودیزل در یک موتور گازوئیلی معمولی منجر به کاهش اساسی هیدروکربن‌هاینسوخته، منواکسید کربن و ذرات معلق می
یک مدتی توی قلبم بود.قلبم داغ می شد.تند و نامنظم می کوبید.بیقراری می کرد.‌استرس داشت، می ایستاد. منظم می زد. می ایستاد. منظم می زد. بعد ناگهان رفت توی سرم.تیر می کشید. درد می گرفت. مات و متحیر می شد.افکار بیهوده تخریبش می کرد.خیلی وقت است همان جا ایستاده.توی مغزم... گیج و منگ و معلق...
معصومه باقری
هیجان طلب هستید؟ پل معلق مشگین شهر منتظر شماست.پل معلق مشگین شهر جایی است که می‌توانید مقادیر زیادی آدرنالین به خون‌تان روانه کنید. این پل که طولانی‌ترین پل کابلی در خاورمیانه است، ساخته شده تا شما حد بالای هیجان و لذت را تجربه کنید. پل مشگین شهر، یک پل پیاده راه است که صرفا با اهداف گردشگری ساخته شده. یعنی هیچ ماشینی از روی آن عبور نمی‌کند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا با هم به اردبیل سفر کنیم و با قدم زدن روی پل شیشه‌ای مشگین شهر،
انواع مختلف کلایمر نما و چند نوع داربست معلق وجود دارد. داربست های مرحله ای نوسان دو مرحله ای ، کاملاً قابل تنظیم ، که به عنوان داربست های معلق نیز شناخته می شوند ، محبوب ترین نوع داربست های معلق که در ایران کلایمر نما گفته میشود هستند. اینها توسط سیم بکسل متصل به همزن (شبیه چوب لباسی) در هر انتهای سکو پشتیبانی می شوند. آنها علاوه بر این مجهز به موتور الکتریکی هستند تا در صورت نیاز بتوانند سکو را مرتفع و پایین بیاورند. این سکوها معمولاً توسط شر

نام دلنوشته: درحوالی دلم
نویسنده: رضوانه فروزان مهر

روی تخت رها میشوم ... ساعت ها گذشته است و من هنوز معلق ام بین گذشته ای که پوسیده ... و آینده ای که نیست ...گویی حال را مدتهاست به دست فراموشی سپرده ام ... ای کاش کمی خوب شود حال دلم ... حالا حالم را دریاب که در حوالی دلم تنها تورا جستجو میکنم

باتشکر از رضوانه ی عزیز بابت نوشتن این دبنوشته ی زیبا.
باتشکر
تیم مدیریت برترین رمان ها

انیمیشن inside out رو دیدیم همه احتمالا.. و هر کس حداقل با یه قسمتیش همزاد پنداری کرده. من الان اتفاقی زدم وسطش و اون صحنه اومد که داره خودشو به کلاس معرفی می‌کنه، و یه خاطره غمگین جزو خاطره های اصلیش اضافه میشه.. برای اینکه جلوشو بگیرن همه خاطره های اصلیش یهو محو میشن. همه ابعاد شخصیتش ناگهان خاموش میشن. من دقیقا خود این صحنه‌ام. خیلی وقته. نمی‌دونم حتی از کی شروع شد. یادم نمیاد. ولی بارها و بار ها شده وسط گریه یهو همه چیز برام بی معنی بشه. یه دفعه ن
گروهی از محققان آمریکایی در گزارشی خطاب به کاخ سفید اعلام کردند: بر اساس تحقیقات جدید، ‌ ویروس کرونا علاوه بر عطسه و سرفه، از طریق صحبت کردن و احتمالا حتی از طریق تنفس نیز به سایرین منتقل می‌شود.
این گزارش در قالب یک نامه و در پاسخ به پرسش کاخ سفید در خصوص احتمال انتقال ویروس از طریق مکالمه رودرروی افراد با یکدیگر ارسال شده است. نتایج موجود نشان می‌دهد ویروس جدید کرونا قابلیت انتقال به بدن از طریق تنفس را دارد
با وجود این که قطرات ناقل ویرو
پمپ آب Lowara سری  SHO جزو پمپ های سانتریفیوژ با پروانه باز می باشد که جهت آب های حاوی ذرات معلق طراحی شده است . حداکثر قطر ذرات معلق قابل قبول در این پمپ ها 40 میلیمتر می باشد. این پمپ در کاربردهای متنوعی استفاده می گردد و می تواند ذرات معلق و مایعات دارای ویسکوزیته را پمپاژ کند.
پمپ آب SHO لوارا از استنلس استیل AISI 316 ساخته شده است  و در برابر سایش و خوردگی مقاوم می باشد. مکانیکال سیل این پمپ ها بر اساس استاندارد EN 12756 ساخته شده است.
حداکثر میزان آبدهی
چند درخت شاداب می‌دیدم. برگ‌هایی سبز بر آن‌ها بود، شاید بهار بود، شاید هم تابستان، چه کسی می‌داند؟
تا دلتان بخواهد آدم آنجا بود. نور خورشید با لطافت می‌تابید. من روی نیمکت نشسته بودم، او هم روی یک نیمکت دیگر. یک کتاب دستش بود، آرام آرام می‌خواند و ورق می‌زد. صورتش پیدا نبود، ولی می‌شناختمش، او بود. نگاهم را برگرداندم.
آب‌نمای بین میدان را دیدم، قطره‌های ریز آب در هوا معلق شده بود و یک هاله‌ی رنگین‌کمانی کوچک درست شده بود. برخورد دلنشین
سولفات آلومینیوم کریستال سفید رنگ و یا پودری می باشد و از واکنش بین آلومینیوم هیدروکسید و اسید سولفوریک ساخته می شود. ترکیب فوق فرار نمی باشد، اشتعال پذیر نیست اما بسیار اسیدی است.
کاربرد های سولفات آلومینیومکشاورزی

محلول این ماده در آب خاصیت اسیدی دارد.
برای تنظیم pH بهینه برای رشد گیاه، با توجه به نوع خاک و گیاه میزان مورد نیاز آلوم را به خاک می افزایند.
تصفیه آب
یون Al توانایی بالایی در لخته کردن قطعات کلوئیدی دارد و یک کواگولانت به حساب م
درجه ابهام: 4 از 4
شب بود. تاریک در خیابانی بی انتها در روی خط ممتد ایستاده بودم، هیچ ماشینی در خیابان نه پارک شده بود و نه حرکت میکرد. خیابان پیاده رو نداشت. در دو طرف خیابان دیوار بتنی کشیده بودند...
در دو لاین خیابان حرکت بود اما ماشین نبود، فانوس هایی بودند که معلق روی هوا حرکت میکردند... بدون آن که کسی آن ها را در دست داشته باشد خودشان خود را در دست گرفته بودند و میرفتند...
روی خط ممتد شروع به پیاده روی کردم، رفتم و رفتم و رفتم، چراغ بود و دیوار ب
کشورهای زیادی د ر اروپا حکومت مشروطه دارند، به طرزی که شاه و ملکه توسط پارلمان و دولت کمی محدود تر شده اند، این درحالی است که بسیاری حتی می گویند در این کشور ها این مقامات، تشریفاتی هستند، بالخصوص درمورد انگلیس، درحالی که طی چند روز اخیر خلاف این ثابت شد.
ادامه مطلب
داربست‌های نصب شده بر روی یک استخر به علت باد و توفان شدید بعدازظهر دیروز به حالت معلق درآمده آتش نشانان آن را مهار کردند.

به گزارش فانوس، در ساعت ۸:۴۰ صبح امروز مسئولان کانون تربیتی سلمان فارسی در تماس با سامانه ۱۲۵ اعلام کردند که در پی توفان شب گذشته در تهران داربست‌های مجاور استخر این مجموعه را به حالت معلق درآورده و در وضعیت خطرناکی قرار گرفته است که بلافاصله ستاد فرماندهی عوامل ایستگاه ۸۵ آتش نشانی را به همراه گروه امداد و نجات یک سا
انواع فیلتر شنی دستگاه تصفیه آب در مشهد: فیلتر شنی برای حذف و جداسازی ذرات جامد و معلق در آب  همانند رنگ، گل و لای و پاتوژن ها به قطر 30 تا 50 میکرون به کار برده می شود. آب به صورت عمودی از میان بستر شنی (سیلیس) می گذرد و مواد جامد و ذرات معلق  آن بین شن ها محصور می شوند و در نتیجه آب شفاف و عاری از مواد اضافی از فیلتر شنی خارج می شود.

ادامه مطلب
خرید بهترین فلوکولانت موجود در بازار به هیچ وجه کار سختی نیست، تنها کافی است نیازهایتان را بسنجید و سپس با بررسی فلوکولانت‌های موجود در بازار، محصولی را پیدا کنید که کاملا مطابق نیازهایتان باشد. بسیاری از افراد در هنگام خرید فلوکولانت به قیمت و برند محصولات توجه می‌کنند، این در حالی است که در هنگام خرید مواد شیمیایی، باید به خصوصیات شیمیایی آن‌ها توجه کرد. به طور کلی، فلوکولانتی مناسب کار شما است، که بتواند خود را با محیطی که قرار است
به‌گفته‌ی شاعران یونان باستان، باغ‌های معلق بابل به‌دستورِ پادشاه این سرزمین به‌خاطر همسر بیمارش ساخته شده است. به‌نظر می‌رسد این باغ‌ها حدود ۶۰۰ سال پیش‌ازمیلاد مسیح به‌وجود آمده‌اند.
نبوچادنزار دوم (Nebuchadrezzar) که ما آن را به‌عنوان بخت‌النصر دوم می‌شناسیم، با آمیتیس دختر پادشاه ماد ازدواج کرده بود (مادها در بخش غربی فلات ایران ساکن بودند). آمیتیس که تا قبل‌از ازدواج در محیطی خوش‌آب‌وهوا درمیان باغ‌ها و کوهستان‌های زیبا زندگی
معلق بین زمین و هوا مانده بود.نمی دانست الان کجا نشسته؛حتی نشسته یا نه.
دست و پا زدن هیچ‌فایده ای نداشت.مدت ها پیش این را فهمیده بود که راحت ترین راه برای تحمل تیغ های این سیم‌ این است که ساکت و بدون هیچ حرکتی سرجای خود بنشیند.ولی خب ساکت نشستن برایش کار راحتی نبود.همینطور که شما می توانید جای زخم ها را ببینید.
ولی او یک رویا دید. رویا به او گفت یک نفر باید بمیرد تا دیگری زندگی کند و حالا او بیشتر از همیشه رویا را به خود نزدیک نگاه می دارد.

پ.ن :
آن لحظه‌یِ خوشِ ضرب‌آهنگ گرفتن بر دیواره‌یِ لیوان و هجا هجا کردنِ حروفِ نامِ تو و امتدادِ لذت‌بخشِ زمان و در میانِ خواب و بیداری، چشم در چشم تو و دست بر گونه و شانه به شانه‌یِ تو و لب بر لبِ تو؛ هیچ شدنِ تمامِ دنیا و مافیها و تلخی‌هایش برای ساعتی و مستغرق در خیالِ خوشِ آغوشِ سپیدِ سرسبزِِ سراسر پیوسته‌یِ تو؛ بریده از مکان و دست شسته از زمان و معلق بین آسمان و زمین؛ سبک، چون پَری در باد. هیِ دوستت دارم‌هایِ دعاگونه‌یِ بلند و فراموش شده از
هر کسی در عمیق‌ترین جای ذهنش پستویی دارد که در مواقع بحرانی به آن‌جا پناه می‌برد. آن‌جا می‌تواند بدترین احوال و سهمگین‌ترین و کمرشکن‌ترین حوادث را پشت سر بگذارد. مثل پناهگاه‌های دوران جنگ. بعد از بمباران بیرون می‌آیی. شهر سوخته، خانه‌ات خراب شده، امّا خودت زنده‌ای. دود از زنده و مُرده‌ی شهر برمی‌خیزد امّا تو فرصت داری دوباره بسازی‌اش. چرا بعضی‌ها وقتِ بمباران یادشان می‌رود بروند پناهگاه ؟!!!!!
دیده اید گاهی انسان، بی هوا، میان زمین و آسمان، انگاری اجل معلق رسیده باشد، دلش می گیرد .... می رود در هم، کِز میکند گوشه ای ؟!!
نمی دانم برایتان اتفاق افتاده است یا نه ... ولی اینجور لحظه ها انگار منتظر می شویم
منتظر می شویم که کسی بیاید و از بی حوصلگی نجاتمان دهد.

دوست صاحب نفسی داشتم که می گفت : در عالم هستی ، انسانی هم افق تو هست، که در این لحظات، غمگین است، دلش گرفته است. برای همین هم تو می روی در هم، چون او رفته است در هم. انسان هم افق ...
بر چهره اش نگر که بود سرد و‌ بی فروغ
بر چهره اش نگر که ندارد نشاط و‌ روح
اما بود به چهره هنوز از زمان پیش
وی را اثر ز نیت و‌همت نه کم نه بیش
اینک که منجمد شده آن سیل پرخروش
بر ورطه ای معلق وباشد دگر خموش
عاری بود ز غرش ترس آفرین پیش
جاری بود به ظاهر و ساکن درون خویش
'' یه وگه نی باراتینسکی شاعر روس ''
تا حالا شده زمان براتون شبیه خلاء باشه؟ من اینو دیشب تجربه کردم همه چی خیلی معلق و آروم به نظر میرسید.. حتی واکنش های خودم به اتفاقات دور و برم!! یعنی کاملا خودم حس می کردم که چند ثانیه به آرومی میگذره و بعدش درک میکنم چه اتفاقی افتاده و باز به آرومی فکر می کردم که باید چه واکنشی نشون بدم و باز چند ثانیه به آرومی میگذشت تا بتونم واکنش خودمم رو ببینم.. خیلی اتفاقِ عجیبی بود..:/
آدم‌ها تنها آن لحظه‌ای نیستند که تو تازه ملاقات‌شان کرد‌ه‌ای و با اولین واکنشی که ازشان دیده‌ای، صفت‌هایی را توی ذهنت بهشان چسبانده‌ای. آدم‌ها کهکشانی از لحظه‌ها هستند، گاهی به سرعت نور از کنار هم می‌گذرند و در این گذر، تداعی‌ها و تصویرهای انتزاعی ردوبدل می‌شود. گاهی اما دو کهکشان از دو آدم، همپوشانی پیدا می‌کنند. آن وقت فرصت داری که لحظه‌های خودت را پیدا کنی. جلو می‌روی و مثل فضانوردی معلق دنبال‌ کشف تازه‌ای هستی. شاید تو در دیگ
باز از سیارش خارج شده و معلق شده تو فضا!
نمیتونم چیزی بهش بگم.. یکم دست خودش نیست!
یه وقتایی اعصابمو میریزه بهم.. یه وقتایی دعواش میکنم ولی همزمان بهش میگم دوسش دارم. نمیخام وقتایی که دعواش میکنم ازم متنفرشه. آخه بخاطر خودشه.. چون دوسش دارم.. چون میخام دوسم داشته باشه. چون میخام بدونه اگه یه روزی هم هیچکس نبود، من هستم. میخام بدونه من همیشه هستم.
بعضی وقتا میریم با هم چراغارو نگاه میکنیم. این چراغای دور رو..
مامان میاد و فکر میکنه حواسش سمت گذشتس! ف
شیرابه زباله چیست؟
شیرابه هر مایعی است که در طول گذر از ماده، حاوی جامد محلول یا معلق، و یا هر جزء دیگری از موادی است که از آن می گذرد. شیرابه یک اصطلاح به کار رفته در علوم زیست محیطی است . این اصطلاح، مفهوم خاصی از مایع است که حاوی ماده های مضر زیست محیطی است که که ممکن است به محیط زیست وارد شده و به آن آسیب بزنند.
ادامه مطلب را از اینجا بخوانید.
خیلی سخته اینه ک تو یه جمعی تو تنها باشی
کسایی ک همیشه کنارت بودن یواش یواش میرن
هیچکی نمیمونه
تو میمونیو غمایی ک همیشه پنهانش کردی
تنها چیزی ک از بقیه بشنوی اینه که تو چرا اینجوریی؟بقیه رو ببین فلانن و فلان و تو ب خاطر اینکه اینجوریی تنها موندی...
نمیدونم به چی نیاز دارم
شاید به یه مسافرت
به یه مسافرت طولانی به یه جای تاریک
خیلی تاریک 
بدون قدرت گرانش زمین
معلق
چشمامو ببندم دستامو باز کنم و به این فکر نکنم که دیگه باید چیکارکنم که بقیه ازم خو
4روز از ناب ترین روزهای عمر 23ساله ام را تنها در اتاق406، بلوک2، خوابگاه شوریده گذراندم. تنها موزیک گوش دادم. تنها غدا پختم و تنها غدا خوردم و تنها فاز یک پروژه را به جاهای خوبی رساندم. تنها هر شب 2کیلومتر را در سالن ورزش دویدم. تنها برای خودم چایی ریختم و تنها فیلم دیدم. از فردا که خوابگاه شلوغ میشود برای این سکوت و تنهایی دلم تنگ میشود. سال ها بعد شاید خنده ام بگیرد از این دلخوشی های کوچک این روزها ولی در این لحظه همه چیز برای من در بهنیه ترین حال
در یکسالی که گذشت چالش های زیادی رو پشت سر گذاشتم 
خیلی زیاد 
بارها تا مرز سقوط رفتم اما به یک مویی خودم رو بند کردم و در هوا معلق ماندم 
بارها شکستم و باز خودمو جمع کردم 
بارها افتادم و باز لنگ لنگان به راه افتادم 
.
.
.
اگر میدانستم پاداش این روزهای سختی که گذارندم چنین روزهای شیرینی است، تمام روزهای تلخ گذشته را با کمال میل به  آغوش میکشیدم ... 
این روزها انقدر شیرین است که وقتی به گذشته ای که گذشت مینگرم با لخند میگویم چه خوب گذشت :) 
یکی از مهم‌ترین فیلترهایی که در خودرو استفاده می‌شود، فیلتر روغن است. سالم بودن این قطعه می‌تواند از ورود برخی ذرات معلق جامد، مانند براده‌های فلزی به داخل سیلندرها و دیگر بخش‌های موتور خودرو جلوگیری کند. تعویض این قطعه همزمان با تعویض روغن یکی از اقداماتی است که توصیه می‌شود.
در یکسالی که گذشت چالش های زیادی رو پشت سر گذاشتم 
خیلی زیاد 
بارها تا مرز سقوط رفتم اما به یک مویی خودم رو بند کردم و در هوا معلق ماندم 
بارها شکستم و باز خودمو جمع کردم 
بارها افتادم و باز لنگ لنگان به راه افتادم 
.
.
.
اگر میدونستم پاداش این روزهای سختی که گذروندم چنین روزهای شیرینی، تمام روزهای تلخ گذشته را با کمال میل به  آغوش میکشیدم ... 
این روزها انقدر شیرینه که وقتی به گذشته ای که گذشت نگاه میکنم با لبخند میگم چه خوب گذشت :) 
به موجب رای وحدت رویه 228- 49/8/20 دیوانعالی کشور:"چون تحقق بزه افتراء در صورت اسناد صریح جرمی از طرف کسی به دیگری با سوء نیت معلق به احراز کذب تهمت و عدم ثبوت عمل انتسابی در مراجع قضایی است که با این وصف اسناد دهنده مفتری محسوب و به مجازات مقرر در قانون محکوم می شودبنابراین شروع مرور زمان جرم افتراء طبعا ازتاریخ قطعیت عجزازاثبات اسنادو ثبوت کذب شکایت شاکی است نه صرف اعلام شکایت و اسناد بزه"
به‌نظرِ من‌ که نفحات صبح دوست‌داشتنی نیست فی نفسه. شاهدش هم صبح‌های امتحان، و غروب‌ها هم غمگین نیستند، شاهدش هم غروبِ دریا.
چطور است که شرف المکان بالمکین، شرفِ زمان هم باید به مزمون باشد یا مُزمَن حالا هرچی.
لُبِ کلام را بگیرید.
چه بسا غروب‌هایی (غروبِ جمعه حتی) که می‌خواهیم هزارسال کِش بیایند و چه‌بسا صبحِ طرب‌انگیزِ بهاری که چشمِ دیدنش را نداریم.
صحنه‌ای از «گام معلق لک‌لک» بود که پناهجوی ایرانی می‌گفت «من هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم ا
 کربن اکتیو (زغال فعال) برای حذف کلر، رنگ، بو و تری هالومتانها :فیلترهای کربن فعال خاصیت جذب مواد آلی و بعضی فلزات سنگین محلول در آب را دارد و رنگ، بو، کلر و ترکیبات کلر آب را حذف می نماید. مشابه فیلترهای رزین، بستر کربن فعال محیط مساعدی برای تغذیه و تکثیر باکتری ها بشمارمی آیند و پس از آن گندزدایی و تصفیه میکربی ضروری میباشد.▪ زئولیت برای حذف فلزات سنگین :زئولیت ها رزین های طبیعی هستند که دارای خاصیت مبادله کاتیونی و حذف فلزات سنگین میباشند.
لحظاتی مثل لحظه ای درست بعد از گرفتن یک تصمیمِ اشتباه، از شکلِ بی بازگشت یا ک مثلا غلتاندن تکه سنگ بزرگیِ ک در سر راهِ خود آسیب زیادی به همراه دارد، یا آن تلنگر کوچکی ک معلق می کند بدنت را توی سیاهی های بی اصطکاکِ فضا و بعد غلت می خوری تا ابد و دیگر راهی برای متوقف کردنت نباشد یا ک لحظاتی مثلِ اینها، ک توی صندلیِ کنار راننده فرو رفته ای و کمربند ایمنی ـت را بعد از فهمیدنِ ترمز بریدنِ ماشین طوری چسبیده ای ک آویزان است بدنت از صخره ای انگار. نفس ب
به گزارش مشرق، خبرگزاری رویترز گزارش داد نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد که ویروس کرونا ساعت ها در هوا و روزها بر روی سطح زنده بماند.
معنای این تحقیق این است که فقط حفظ فاصله از افراد کافی نیست و ویروس می تواند در هوا معلق بماند.
برای حفظ جان خود در خانه بمانید.
منبع : مشرق نیوز
خرید کتاب
راستش اگرچه پریود آمد و حالم به وضع معمولش بازگشت اما دلم گرفته و شاید دلتنگی و دلگرفتگی از ویژگی‌های معمول روانم باشد. باز دلم یکی را می‌خواهد، یکی دوستم بدارد و دوستش بدارم. و لعنت به این خواسته‌ی محقق نشدنی. باید تلاش کنم خواستنی‌هایم را انتخاب کنم نه بدست تقدیری‌ِ این دل بی‌صاحاب معلق باشم. 
ولی خب فی‌الحال کاش یکی بود. یکی که هیچ وقت نبود و نخواهد بود. من از زندگیم راضیم اما خیالم افسار گسیخته‌ است و این باگ زندگی‌ست به قول آن رفیق و
درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#بانو_مریم_راد#مورخ:۹۸/۶/۵سه شنبه#ساعت_شروع ؛(۲۲)♋️☯♋️☯♋️‍ بچرخ به سمت من بچرختا تنظیم شوندباغهای معلق بابلبه سمت شرب مدام عشقو نورسرریز شود از پیاله هابچرخبچرخ این رقصرسم خوشه هایی ست که روی شانه های بلوغ افتاده اندبچرخ بچرخ به سمت من سمت عشق و چنگ بزن به این دو اصلاین دو خوشه ی معلقِبیرون پریده از پرزین تکاملکه در این باغ سر به هوامیوه های کالحالا شرابی رسیده اندبچرخ به س

❤️از معلم هندسه پرسیدند عشق چیست؟گفت: نقطه‌ ای که حول محور قلب میگردداز معلم تاریخ پرسیدند عشق چیست؟گفت: سقوط سلسله‌ی قلباز معلم ادبیات پرسیدند عشق چیست؟گفت: پاک‌ترین احساساز معلم علوم پرسیدند عشق چیست؟گفت: عشق تنها عنصری است که بدون اکسیژن می‌سوزداز معلم ریاضی پرسیدند عشق چیست؟گفت: عشق تنها عددی است که هرگز تنها نیست❤️از معلم شیمی پرسیدند عشق چیست؟گفت : عشق تنها اسیدی است که درون قلب اثر میگذارداز معلم فیزیک پرسیدند عشق چیست؟گفت:
تنها ترین تنها هستم سکوت تاریک سرد در جاده ای بی انتها ....تاریک حتی جلوی پایم را نمی بینم از برداشتن قدم میترسم ....میترسم از قدم زدن چندسال هست میدوم پاهایم خسته رمق ندار م نرسیدم به انچه که دنبالشان دویدم محو شد از نظرها  هرچه بو د تموم شد دنبالش/بروم سکوت همه  جا را گرفته سکوت سرد و تاریک شیوا رها تنها تنها 
تنها ترین تنها هستم سکوت تاریک سرد در جاده ای بی انتها ....تاریک حتی جلوی پایم را نمی بینم از برداشتن قدم میترسم ....میترسم از قدم زدن. 
چندسال هست میدوم پاهایم خسته رمق ندارم. نرسیدم. 
به انچه که دنبالشان دویدم محو شد از نظرها  هرچه بود تموم شد.
 دنبالش بروم سکوت همه جا را گرفته سکوت سرد و تاریک شیوا رها تنها تنها ...
و اما مشکین سفر به مشکین شهر را به همه توصیه می کنم. شهری با جمعیت 74 هزار نفری که سومین شهر بزرگ اردبیل است(ویکی پدیا). سوق تازه این شهر به جذب توریست و وجود جاذبه های متنوع می تواند سفر لذت بخشی را برای همه رقم بزند. مهم ترین جاذبه گردشگری مشکین شهر پل معلق این شهر است. یک پل با نرده های فلزی و یک پل چوبی با محافظ طنابی. هر چند مجموعه پل معلق با سرگرمی های دیگری در پی کسب رضایت مراجعه کنندگان بود ولی بی نظمی در فروش بلیط و نبود امکانات بانکی واقعا
Shirazart.blog.ir 
*فرسک حقیقی ( در مقابل فرسک خشک - دیوارنگاری) ، نوعی نقاشی دیواری که با استفاده از رنگدانه های معدنی خاکی بر روی اندود خیس آهک یا گچ انجام می شود .( در این روش نمی توان از رنگدانه های گیاهی استفاده کرد ، زیرا آهک آنها را پس می زند ). رنگدانه ها در آب معلق می مانند و همزمان با آن خشک می شوند .معمولاً این نوع نقاشی بر روی دیواری با اندود گچ و ماسه کار می شود که با لایه ای از گچ ( arricciato) پوشیده شده و ترکیب بندی کلی اثر با زغال و گچ قرمز بر روی آن
کشورهای زیادی د ر اروپا حکومت مشروطه دارند، به طرزی که شاه و ملکه توسط پارلمان و دولت کمی محدود تر شده اند، این درحالی است که بسیاری حتی می گویند در این کشور ها این مقامات، تشریفاتی هستند، بالخصوص درمورد انگلیس، درحالی که طی چند روز اخیر خلاف این ثابت شد.
در انگلیس تنها نهاد مردمی، پارلمان است چرا که دولت از طریق دفتر حزب مخصوص انتخاب می شود، که در روز های اخیر توسط ملکه الیزابت دوم ۹۳ ساله، به تعلیق افتاد. این واکنش بنابر درخواست بوریس جانس
قضیه از این قراره که شما مرتکب اختلاس میشین؛ به عنوان مثال شما مبلغ یک میلیارد تومن در سال ٩٤ اختلاس میکنید، با یک میلیارد تومان چیکار میکنید؟ ٥٠٠ میلیون میدید یک باب منزل میخرین ١٢٠ متر از قرار متری ٤ میلیون تومان و ٥٠٠ میلیون تومان دیگه اش هم میدید به یک خودرو پورشه.... زمان میگذره و سال ٩٨ بالاخره میگیرنتون.
طبق تبصره ١ ماده ٥ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء و اختلاس: "در صورتیکه میزان اختلاس تا پنجاه هزار ریال باشد مرتکب به ششماه تا سه س
بچه که بودم صدای محکوم گری در ذهنم شدت می گرفت که تاریخ چه چیزهایی را پشت سر گذاشته و خودم را در هر تکه ای از آن که جا می کردم چیزی جر ترس وجودم را در آغوش نمی گرفت. با فکر اینکه من در تاریخ امروز زندگی می کنم و هیچ تعلقی به آنجا ندارم خودم را تسکین می دادم. مانند بیدار شدن از کابوسی بود که تا چند لحظه بعد از باز کردن چشم هایت فکر می کردی واقعیت است، و بعد آرام می گرفتی که صرفا رویایی نامطلوب بوده. 
امروز من تمام تاریخ را یک جا تجربه می کنم. ترس از
جنگ ، خون ، مرگ ، عزا ، اضطراب ، ترس ، نا امیدی ، غم ، سوز ، وحشت  ...
هزاران واژه ی تلخ لبریز شده در روز هایمان ، در سال های جوانی مان ، و گویا هیچ راه نجاتی یا حتی فراری نیست !  اعتراض میکنی ؟ میمیری ! درس میخوانی ، دنبال کار میگردی ، پیدا نمیشود ، قصد ِ پناه میکنی ، بلیط میگیری ، خداحافاظی میکنی ، نرفته دلتنگ میشوی ، نرفته غریب میشوی ، نرفته اشک میشوی ، از گِیت رد میشوی ، میپری .. میرسی ؟ نه ! میمیری ... با کدام عدل و منطق و رحمی به اینجا رسیدیم ؟ مگ
تنها،تنهایی را احساس میکنم، میان احساس های خموش دریایی که در جزر و مدّ احساس ها،احساس خویش را گُم کرده اندتو تنها بمان!تا وقتی که به خودت ملحق شوی،تنهایی ام راشریک نمیخواهم..تو از خودت میگریزی ومن از تو به توفکر نکن مزاحمت هستمتنهایی استدر گرداب احساس تو از مناز خودت رفته ایو من تنهایی هایم (احساساتی که در اطرافم به من القا میشوند را)قایم میکنمتا تو از بزرگی این گرداب بیش تر مترسیتا تو تنها،تنهاییم بمانینه تنها،یک تنها....
بچه که بودم صدای محکوم گری در ذهنم شدت می گرفت که تاریخ چه چیزهایی را پشت سر گذاشته و خودم را در هر تکه ای از آن که جا می کردم چیزی جر ترس وجودم را در آغوش نمی گرفت. با فکر اینکه من در تاریخ امروز زندگی می کنم و هیچ تعلقی به آنجا ندارم خودم را تسکین می دادم. مانند بیدار شدن از کابوسی بود که تا چند لحظه بعد از باز کردن چشم هایت فکر می کردی واقعیت است، و بعد آرام می گرفتی که صرفا رویایی نامطلوب بوده. 
امروز همان صدا مرا تکان می دهد که ببین تمام تاریخ
Shirazart.blog.ir 
*روش ثبت تصویر بر روی ماده ی حساس به نور ، بدون استفاده از لنز ، به شکل نقوش متداخل که در اثر تجزیه ی شعاع نور از یک لیزر حاصل می شود .هر گاه نقش حاصله توسط لیزر دیگری ، و یا حتی به وسیله ی شعاع نور متمرکز از یک منبع نور معمولی خوانده شود ، تصویر به صورت " هولوگرام" ظاهر می گردد .تصویر حاصله کاملا ً سه بعدی است و انسجام آن از هر زاویه ای که روئیت شود شود ، حفظ می گردد ، و آن را درست همان گونه خواهیم دید که انتظار داریم در دنیای واقعی مشاهد
فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی
جهت مشاوره و خرید با  شماره های زیر تماس بگیرید.
تماس با ما
091179191344
09177881703
07138239775

فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی که با عنوان PP نیز شناخته می شود یک فیلتر الیافی پلیمری است و مانعی برای عبور ذرات معلق از قبیل گرد و خاک ، لجن ، گل و لای ، ذرات آلی به آب می باشد . ابعاد بزرگتر از یک میکرون  ویا 5 میکرون از این فیلتر نمی توانند عبور کنند . این فیلتر ها از پرمصرف ترین و پرفروش ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب
قانون جاذبه

اللّهُ الَّذِی رَفَعَ السَّمَاوَاتِ
بِغَیْرِ عَمَدٍ تَرَوْنَهَا ثُمَّ اسْتَوی عَلَى الْعَرْشِ وَسَخَّرَ
الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ کُلٌّ یَجْرِی لأَجَلٍ مُّسَمًّى یُدَبِّرُ الأَمْرَ
یُفَصِّلُ الآیَاتِ لَعَلَّکُم بِلِقَاء رَبِّکُمْ تُوقِنُونَ (رعد/ 2)؛
«خدا کسى است که آسمان‏ها را، بدون ستون‏هایى که آنها را ببینید، برافراشت؛
سپس بر تخت (جهان‏دارى) تسلّط یافت؛ و خورشید و ماه را رام ساخت هر کدام
تا سرآمد معیّنى روان‏اند. ک
در فضایی خلا مانند معلق در هوا بودم و سرگیجه وحشتناکی داشتم که یحتمل به خاطر چرخش های ناخواسته و بی هدفم بود. همه جا تاریک بود و هیچ صدایی هم به گوش نمیرسید.
دست هایی به سمتم آمد و شونه هایم را گرفت و در صحنه ی بعد از آب بیرون کشیده شدم. چنان نفس عمیقی کشیدم که وسط دم عمیقم احتیاج به دم دیگری پیدا کردم و در نهایت هم به سرفه افتادم. 
او مرا به کنار آب، جایی که امن بود، کشید و رهایم کرد. چشم باز کردم و لبخندش را دیدم.
صحنه ی بعد باز در همان فضایی که در
آدم هایی هستند که با آدم های زندگی شان دقیقا مانند کالا رفتار می کنند آن هم کالای مصرفی، تا تاریخ مصرف شان تمام نشده عزیز اند و مفید اما دقیقا یک روز بعد از اتمام تاریخ مصرف بدون هیچ بحث و گفتگویی دور ریخته خواهند شد، نه بحثی نه توضیحی و نه حتی خداحافظی ای، هیچ چیز از نظر شان برای اتمام این ارتباط به طرفه غیر منطقی نیست، تا حالا کسی دیده با بسته پنیر تاریخ مصرف گذشته اش خداحافظی کند.... نه...  حذر کنید از این دسته آدم ها، روح تان را تمام می کنند ان
هندزفری‌ تو گوشم بود با ولوم بالا.. طبق معمول دلم تنهایی میخواست! دلم میخواست بزنم به یه راه و برم و فقط برم.. یه راهی که توش آشناهای زیادی رو ببینم.. پیش یه سری‌هاشون واستم و کلی نگاهشون کنم و از یه سری ها هم فقط عبور کنم.. دلم میخواست هندزفری به گوش، با کفشای ونس، با یه مانتوی جلو بسته‌ی گشاد که استینای پف و گشاد داره، با یه مقنعه‌ی مشکی که بهمم میاد، با یه کوله پشتی که روش پره از پیکسلای رنگارنگ، کنار خیابون راه برم و برگای نارنجی رنگی که از د
دم داغدار است. داغدار می ماند اگر بر مدار باقی بماند...

+دائم می گردم حرفی به زبون خودشون پیدا کنم بزنم تو دهن ناحق گوی اونها، ولی پایه ها متفاوته، مبناها متفاوته، ولی از اونجا که حق نوره و باطل در مقابل حق جلوه و ظهوری نداره، معلومه هنوز به حق وصل نشدیم کامل که باطل جفتک و معلق بازی در میاره و خون خوبان ما به دست بدترین و کثیف ترین ها ریخته میشه.

+ ترامپ قمارباز کثیف، اینقدر سینه های ما از نفرت جریانی که توی عوضی از عمله هاش شدی لبریزه که بع
مرحله اول تصفیه مقدماتی: این مرحله از تصفیه به منظور استفاده بهینه و بالا بردن طول عمر غشا ممبران صورت می گیرد دراین مرحله آب را برای گذر از ممبران اماده می نماییم. این عملیات شامل موارد زیر می باشد1)    جداکردن ذرات جامد معلق موجود درون آب ابتدایی: معمولا مواد معلق و کلوئیدی موجود در آب باعث گرفتگی در ممبران با اندیس گرفتگی معین تعیین میگردد. و لازم است حد گرفتگی ممبران مشخص باید زیر حد مجاز تعیین گردد. با توجه به این حساسیت آب ورودی به ممبر
مرحله اول تصفیه مقدماتی: این مرحله از تصفیه به منظور استفاده بهینه و بالا بردن طول عمر غشا ممبران 
صورت می گیرد دراین مرحله آب را برای گذر از ممبران اماده می نماییم. این عملیات شامل موارد زیر می باشد
1) جداکردن ذرات جامدمعلق موجود درون آب ابتدایی: معمولا مواد معلق و کلوئیدی موجود در آب باعث گرفتگی 
در ممبران با اندیس گرفتگی معین تعیین میگردد. و لازم است حد گرفتگی ممبران مشخص باید زیر حد مجاز 
تعیین گردد.
 با توجه به این حساسیت آب ورودی به ممبر

«بین‌ستاره‌ای» که درباره‌ی سفر فضانوردان به آن‌سوی کهکشان برای یافتنِ خانه‌ای جدید و جایگزینی‌اش با دنیای درحال نابودی‌شان است، کاری کرد تا نتوانم در آن واحد تصمیم‌ام را در موردش بگیریم. از همین سو، چند روزی را معلق در بین نکات شوکه‌کننده و سطحی‌اش سپری کردم.
ادامه مطلب
تا همین اواخر، دنیای طراحی تحت سلطه طراحی های بسته ، متقارن، متوازن و ساکن قرار گرفته بود. با آمدن سال 2016 و 2017 ، تعداد زیادی از وبسایتها از این سبک فاصله گرفتند. طراحی های سایت با سبک باز حاوی عناصری معلق،و محرک که با سرعت و آزادانه به جایی خارج از صفحه نمایش می گریزند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند- نمونه هایی از این کار را می توان در سایت های:
booneselections.com
durimel.io
romainpsd.comمشاهده کرد.حرکت و پخش این عناصر روی صفحه وبسایت های مورد نظر، این تصور را می
خدایا؛تو تنها روزنه ی امیدی هستی که ؛ هیچگاه بسته نمی شود.تو تنها کسی هستی که ؛ با دهان بسته هم می توان صدایش کرد.تو تنها کسی هستی که ؛ با پای شکسته هم می توان سراغش رفت.تو تنها خریداری هستی که ؛ اجناس شکسته را بهتر برمی دارد.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی همه رفتند ، می ماند.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی هم پشت کردند ، آغوش می گشاید.تو تنها کسی هستی که ؛ وقتی همه تنهایت گذاشتند ، محرمت می شود.وتو تنها سلطانی هستی که ؛ دلش با بخشیدن آرام می گیرد ، نه با تن

1-گرمایش قسمت مورد نیاز از سالن:
با استفاده از هیترهای تابشی در اماکن مختلف میتوانید نقاط مد نظر خود را به صورت مجزا گرم کنید.
2-گرمایش مطلوب بدون ایجاد ذرات معلق:
هیترهای تابشی از طریق خاصیت پخش یکنواخت گرما  دمای محیط را به حالت مطلوب میرساند و از گرماش مستقیم به اجسام جلوگیری می کند.
3-گرمایش فقط در ساعات کاری
4-نصب حفاظ در سالن ها
5-پنجاه درصد مصرف گاز و نود درصد مصرف برق صرف جویی میشود
6-تامین هوای تنفسی مطلوب
7-گرمایش سریع سالن پس از روشن کر
حرفه ای ها به تجهیزات دسترسی معلق به Spider ، اجاره کلایمر یا متعلق به آنها متکی هستند تا آنها را به جایی برسند که کار آنها را انجام دهد . کلایمر اسپایدر فهمد که قابلیت اطمینان تجهیزات دسترسی معلق باعث افزایش سودآوری می شود. کلایمر با توانایی های بیش از 200 متخصص در 25 مرکز عملیاتی در آمریکا ، هزاران ساعت تجربه صنعت داربست را برای حفظ کارآمد پیمانکاران به ارمغان می آورد. و تکنسین های ما مطابق با فرآیندهای گسترده مبتنی بر لیست چک کار می کنند تا اطمی
از وقتی این ویروس لعنتی مثل اجل معلق توی آشفته بازار این روزها پیدایش شده به دفعات دست هایم را با آب و صابون  می شویم آنقدر که پوست دستم خشک شده و راه به راه بهشان مرطوب کننده می مالم. مثل وسواسی ها با مواد شوینده و اسفنج به جان سطوح آشپزخانه و دستگیره در و پنجره های خانه می افتم. مبادا آلوده شده باشند. نمی دانم! یک جور هول و ولا به جان همه مان افتاده.خواسته یا ناخواسته درگیرمان کرده. دو سه روز پیش برای تهیه ماسک به همه داروخانه های شهر سر زدم. پا
داستان مانیتورینگ‍♂
دوستان و همراهان عزیز ، وضعیت سایت ها، کانال ها و ربات های کسب درآمد از اینترنت در کانال مانیتورینگ معرفی و تحت بررسی قرار میگیرند و به صورت کلی در این قسمت نمایش داده می شود ، رتبه بندی سایت ها،کانال ها و ربات ه بر اساس دریافت خود ما و گزارش کلی کاربران از نحوه عملکرد آنهاست، لطفاً قبل از هرگونه فعالیت حتما وضعیت آنها را در این کانال بررسی نمایید .
 شرح کلی وضعیت سایت های کسب درامد از اینترنت به قرار زیر است
✅برگزیده : د
اگه امشب نیاید خط میخورید .

خیره شده ام به سقف بالای سرم . هم اتاقی ام میپرسد نمی روی ؟ جواب میدهم نه، ولی فکرهایم را میکنم که اگر‌ خط خوردم زیاد غصه اش را نخورم . میخندد.‌..
دیروز مطالب مهر و آبان سال پیش وبلاگ را میخواندم، همه اش صحبت از یک چیز بود :
فوتبال و فوتبال و فوتبال 
آخرین خط من از فوتبال همان «آه معشوق لومپن ساز من بود» که در آخرین روز تمرینم نوشتم . تمرینی که به بهانه ی کنکور لعنتی حتی بعد از کنکور از سر گرفته نشد . تا اینجا در شهر غری
اگه امشب نیاید خط میخورید .

خیره شده ام به سقف بالای سرم . هم اتاقی ام میپرسد نمی روی ؟ جواب میدهم نه، ولی فکرهایم را میکنم که اگر‌ خط خوردم زیاد غصه اش را نخورم . میخندد.‌..
دیروز مطالب مهر و آبان سال پیش وبلاگ را میخواندم، همه اش صحبت از یک چیز بود :
فوتبال و فوتبال و فوتبال 
آخرین خط من از فوتبال همان «آه معشوق لومپن ساز من بود» که در آخرین روز تمرینم نوشتم . تمرینی که به بهانه ی کنکور لعنتی حتی بعد از کنکور از سر گرفته نشد . تا اینجا در شهر غری
معلق مانده ام... جایی میان زمین و آسمان یا گذشته و آینده... همچون ماه در قلب سیاه ترین سیاهی ها اما بی امیدی به روشناییِ خورشید... بی جاذبه و بی اختیار، سرگردان در مداری که گویی از ازل تا ابد پابرجاست. بی مجال فکر به خاطره ای از گذشته و بدون تصویری از آینده
معلقم... همچو پرِ پرنده ای در دستان باد که روزگاری در آرزوی "رسیدن" بود و این پرواز ِ بی وقفه را آزادی میدید!

رهایم نکن خدا! بدون تو دنیا عجیب جای ترسناکی‌ست،چقدر می‌ترسم بدون تو از شب، از تاریکی، از سکوت...چقدر نگرانم، چقدر نفس کم می‌آورم...چقدر دلم برای لمس حضور تو تنگ شده این‌روزهاریشه‌هایم از دل خاک بیرون زده و معلق مانده‌ام میان زمین و هوای تو،منی که خودم را، منی که عزیزانم را، منی که همه چیز جهانم را؛ به تو سپرده‌بودم! حواست کجای جهان پرت شده این روزها؟!دارم می‌ترسم از دنیا، از زمین، از آدم‌هاریشه‌های بیرون زده‌ام درد می‌کند...حواست ک
تنها پادتن تنهایی،در آغوش گرفتن تنهایی است.تنها پادتن ترسدر آغوش گرفتن ترس است.و تنها راه رهایی از رنج،روبرو شدن با آن و پذیرفتن آن.تا زمانی که از عمیق‌ترین دردهایت فرار کنی،التیام نخواهی یافت...دنیا جای رنج است اما جای رنجیدن نیست و امید بدون خوش‌بینی تنها راه زنده ماندن در این سیاره است..
پل بسفروس یکی از تصاویر شناخته شده از ترکیه در کنار بناهای تاریخی ای مانند ایا صوفیه است و  یکی از دو پلی است که بر روی تنگه بسفروس در استانبول ، ترکیه واقع شده است که به نام پل بسفروس 1 نیز شناخته شده است ، که اروپا را به آسیا متصل می کند . پل سلطان محمد دومین پلی است که بر روی تنگه Bosphorus واقع شده است ، که به نام پل بسفروس 2 نیز شناخته شده است.طول پل بسفروس 1510 متر و عرض پل 39 متر است . فاصله بین برج های پل 1074 متر و ارتفاع هر کدام از برج ها 105 متر است ، ف
«ای کسانی که از آب و گِل آفریده شده اید، ای غفلت پیشگان مغرور و مست به آن چیزی که بر شما حرام شده است، توجهی نمی کنید. آیا فرقی میان آلودگی و ناپاکی نیست؟ و میان حوریان خوش خویی که از دروغ بدورند و بدون ملال و خشم برای انسان ماندگارند و بکارت شان پیوسته ثابت است، آرام تر از کف و شیرین تر از عسل در میان بستری معلق در امواج متلاطم دریای شراب و عسل که پایانی ندارد. این سلطه ای ناتمام و نعمتی جاودانگی و دائم است. جهان در اختیار خداوند حکیم و باقی است

سیستم تصفیه آب به طور کلی به سیستمی گفته میشود که برای جداسازی ذرات و آلودگی های موجود در آب شامیدنی به کار میرود، به طور کلی به هر سیستمی که آلاینده‌ها ذرات معلق، گرد و خاک، باکتری و کلر موجود در آب را حذف کند، یک سیستم تصفیه آب است. دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی جز این سیستم ها محسوب میشوند. در حال حاضر مدل های مختلفی از این دستگاه موجود است، در این نوشته یکی از بهترین مدل های این سیستم، دستگاه تصفیه آب سی سی کا را بررسی خواهیم کرد.
مرحله اول تصفیه مقدماتی: این مرحله از تصفیه به منظور استفاده بهینه و بالا بردن طول عمر غشا ممبرانصورت می گیرد دراین مرحله آب را برای گذر از ممبران اماده می نماییم. این عملیات شامل موارد زیرمی باشد
1) جداکردن ذرات جامدمعلق موجود درون آب ابتدایی: معمولا مواد معلق و کلوئیدی موجود در آب باعث گرفتگی در ممبران با اندیس گرفتگی معین تعیین میگردد. و لازم است حد گرفتگی ممبران مشخص باید زیر حد مجازتعیین گردد.
 با توجه به این حساسیت آب ورودی به ممبران ن
داربست چیست؟
داربست یک سازه موقتی برای پشتیبانی وحمایت از اسکلت و سازه اصلی ساختمان است. داربست ها معمولا از لوله های داربستی ساخته میشوند.کارگران ساختمانی از این سازه موقتی به عنوان سکویی برای ادامه ساخت و ساز استفاده میکنند. داربست ها بسته به کاری که انجام میشود متفاوت هستند.. داربست ها به طور کلی از دو نوع تشکیل میشود که عبارتند از داربست های چوبی و داربست های فولادی. این سازه های موقتی برای حمایت از کارگران و سایر مصالح ساختمانی که روی
تنها ماندن در خانه
تنهایی بخاطر خودارضایی
هر وقت تنها میشم
دیدن فیلم های مستهجن مبتذل در خانه
یواشکی فیلم دیدن
تنها تو خونه
تنهایی استمنا دختر پسر
خیلی تنها هستم
من تنها هستم
علت دلیل خودارضایی
چگونه تنها نباشیم ؟
مشکل من تنهایی هست
مشکل تنها بودن
درمان تنهایی
چگونه تنها نباشم؟
علت تنهایی من
چرا من تنها هستم؟
خودارضایی کردن در خانه
هیچ کس تو خونه نیست
من چرا همیشه تنها هستم؟
کتاب دانلود آموزش دوستیابی
فرار از تنهایی
خودارضایی فیلم های سکس
الان از چند تا وب دیدن کردم دیدم همشون سردر وبشون یه تنها هست، مثلا روزنوشت یه ... تنها و ازینچیزا
کلی انرژی منفی داشت، فکر کنین صبحمو با اینا شروع کنم شب چی میشه...

به امید روزی که همه این «تنها» ها از وبلاگا پاک بشه و دیگه خود کلمۀ «تنها» هیچ معنی و مفهومی نداشته باشه
آرام باش. نترس. این من هستم.
 من تو را دیدم.
آن وقت که تکه تکه ات می‌کردند و تکه هایت را طوری کنار هم می چیدند که گویی هیچگاه تکه تکه نشده بودی و تو لبخند میزدی و من شعر می خواندم.
من تو را دیدم.
وقتی که گیسوانت را به بدرقه ی باد حراج کرده بودی و فریاد میزدی کسی قاصدک ها را ربوده است.
وقتی که درد، پنجه می کشید و چشمانت در آرام ترین اقیانوس ها غرق می شدند؛ دیدم که قلبت را بین سطرهای شعر جا گذاشتی و هیچگاه پی اش نیامدی..
وقتی که دستم را می فشردی و میخوا
فصل 5
احساس خفگی می کردم. نفسم در نمی آمد. دهنم را باز کردم که جاش را صدا کنم، ولی صدایی بیرون نیامد. جاش؟ کجا بود؟ به ردیف های قبر نگاه کردم، ولی نور چراغش را ندیدم. ری خودش را از زمین بالا کشید و تو هوا شناور شد. بالای سر من معلق ماند و یک جوری راه نفسم را بست، جلو چشمم را گرفت، خفه ام کرد. با خودم فکر کردم، من مرده ام. مرده. حالا من هم مرده ام. یکدفعه وسط تاریکی، نوری درخشید. نور به صورت ری افتاد، نور سفید و قوی هالوژن. جاش با صدای عصبی و زیری پرسید:
پل بسفروس یکی از تصاویر شناخته شده از ترکیه در کنار بناهای تاریخی ای مانند ایا صوفیه است و  یکی از دو پلی است که بر روی تنگه بسفروس در استانبول ، ترکیه واقع شده است که به نام پل بسفروس 1 نیز شناخته شده است ، که اروپا را به آسیا متصل می کند . پل سلطان محمد دومین پلی است که بر روی تنگه Bosphorus واقع شده است ، که به نام پل بسفروس 2 نیز شناخته شده است.طول پل بسفروس 1510 متر و عرض پل 39 متر است . فاصله بین برج های پل 1074 متر و ارتفاع هر کدام از برج ها 105 متر است ، ف
هر برج خنک کننده  از طریق تبخیر آب، گرمای سیال در گردش را کاهش
میدهد و برای جبران میزان آب تبخیر شده نیاز به آب میک آپ (Make Up Water)
دارد که توسط پمپ به برج ترزیق میگردد.
برای محاسبه ظرفیت خنک کنندگی هر برج از فورمول زیر استفاده میشود:
E=W×S×ΔT
در رابطه بالا:
E :گرمای دفع یا جذب شده بر حسب BTU/hr یا CAL/hr
W :دبی مایع خنک شونده بر حسب lb/hr که ئر اینجا آب است
S : گرمای ویژه مایع خنک کننده بر حسب lb.f/ Btu در اینجا آب
ΔT :کاهش دمای مایع خنک شونده بر حسب f
در برج های خنک کن
دستگاه تولید ماسک پزشکی یکبار مصرف
ماسک های چند لایه یکی از انواع ماسک های پزشکی یکبار مصرف است که از پارچه اسپان باند و ملت بلون تشکیل می شود.
شرح لایه های مصرفی در ماسک یپزشکی یکبار مصرف
1. لایه های اسپان بند : جهت جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به داخل مجاری تنفسی می باشد.
2. لایه ملت بلون : به عنوان لایه اصلی ماسک عمل می کند. ماسک پزشکی یکبار مصرف حدود 2 الی 4 ساعت در برابر عوامل بیماری زا محافظت دارند و بعد از گذشت این زمان باید ماسک تعویض گرد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگری ایران